Top

Hakkımızda


Vilmar Teknolojik olarak başta Çorlu, Tekirdağ civarı olmak üzere birçok bölgeye hizmet sağlamaktayız. Kalitesi tescillenmiş olan Wilo markasının bütün ürünlerini sunmaktayız. Aynı zamanda Wilo markası ürünlerinin yetkili bayisi olan Vilmar Teknolojik her daim müşterilerine çözüm üretmektedir. İstek ve ihtiyaçlara yönelik olarak ürünlerimizi sunuyoruz. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler ile birçok alanda hizmet vermekteyiz. Firmamız ısıtıcı soğutma klima, proses uygulamaları, su temini, kirli ve atık sular, özel uygulamalar gibi kategorilerde ürünleri sağlamaktadır.

Siz de Wilo ürünlerinden temin etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Vizyonumuz

Uzman ve tecrübeli kadromuz ile sunduğumuz çözümler ile sektörde öncü olmak, kaliteli ürünler sunarak her daim müşteri memnuniyetini sağlamak, hızlı çözümler üreterek en çok tercih edilen firma olmak, çözüm ortaklığı sunarak paydaşlarımızın karlılığını arttırmak, gelişmeleri yakından takip eden ve uyum sağlayan bir firma olmak.

Misyonumuz

Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler sunarak müşterilerimize çözüm sağlamak, her daim ulaşılabilir teknik destek vererek memnuniyeti arttırmak, yenilikçi ve sürekli gelişen bir politika izleyerek yenilenen ürünleri sunmak ve müşterilerimiz ile karşılıklı güven ilişkisi sağlamak, ürünlerimizin en kısa yoldan teminini sağlamak, çevre politikasına uygun faaliyet göstermek, çevreye ve topluma duyarlı olmak misyonlarımızdandır.

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

  • Gelişen teknolojiyi yakından takip etmek,
  • Ürünlerimizin en kısa sürede temin edilmesini sağlamak,
  • Müşteri sorunlarına uygun çözümler ile ürünlerimizi sunmak,
  • Kaliteli ürünleri kaliteli hizmet ile sunmak,
  • Çalışanlarımıza refah ve uygun çalışma ortamı sağlamak,
  • Çevreye karşı duyarlı olarak bu doğrultuda ürünler barındırmak.
WhatsappWhatsapp