Top

Bakım ve Onarım

Bakım
Önlem almak karşılığını verir. Ürünlerimizin sorunsuz çalışıp çalışmadıklarını düzenli olarak kontrol etmek ve uzun vadede güvenilir biçimde çalışmaya devam etmelerini sağlamak için size bir dizi seçenek sunuyoruz. Bunu yaparken, bakım çözümlerimizi sizin özel gereksinimlerinize ve sahadaki ürünlerinize uyarlıyoruz. Sistemin sorunsuz çalışmasını sağlamak için, uzmanlarımız gerekli tüm sistem bileşenlerini düzenli olarak kontrol ediyor, izliyor ve bunların bakımını yapıyor.

İşletim güvenilirliği ve optimum enerji kullanımı sayesinde üst seviye sorunsuzluk sağlanır. Bakım ve onarım önlemleri önemli ölçüde azaltılarak, düşük maliyet koşulları da sağlanmış olur. Günümüzde, tüm acil durum ve hizmet çağrılarının %50'den fazlasının denetlemelerle önlenebileceği kanıtlanmıştır. Hatalar, üretim kesintilerine ve dolaylı maliyetlere neden olan daha büyük hasarlara yol açmadan önce, bu şekilde erkenden tespit edilir.

Size özel bakım hizmeti
Wilo'nun standart bakım sözleşmeleri bile işletim güvenliğini garanti eder ve 7/24 kapsamlı servislerimiz sayesinde içinizin rahat olmasını sağlar. Bir sabit fiyat temelinde, özellikle sizin ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş ayrı sözleşmeler de düzenlenebilir. Burada tüm hizmetler titizlikle belgelenmiştir. Sözleşme modellerimiz arasından ihtiyacınız olan hizmet kapsamını seçin ve ürünlerimizden olan beklentilerinizle eşleştirin.

Onarım
Garantili hızlı yardım. Arızalar can sıkıcıdır. Pompanız arızalanır veya bir hata mesajı verirse ne olur? Wilo ne gibi destekler sağlayabilir? Müşteri odaklı kurumsal yaklaşımımızdan dolayı, Wilo pompanızla ilgili sorunların güvenilir ve sürdürülebilir bir şekilde çözülmesi bizim için önemlidir. Onarım servisimiz, ister yerinde ister Wilo tesislerinde bir onarıma ihtiyacınız olup olmadığına bakılmaksızın size basit ve bilinçli bir şekilde yardımcı olacaktır.

Güvenilir ve sürdürülebilir - amacımız budur. Ancak arızalı pompaların onarımı yalnız güvenilir ve sürdürülebilir olmakla kalmayıp, aynı zamanda basit ve hızlı olmalıdır. Bir pompanın arızalanması yeterince can sıkıcıdır, bu yüzden bize göre müşterilerimizin göstermesi gereken çabanın en aza indirilmesi esastır.

Wilo servis teknisyenlerimiz tüm pompaları tanır ve dolayısıyla bir servis raporunda belgelenen her çalışma adımını hızlı ve özgün bir şekilde atabilir.

Wilo servis teknisyenlerimiz, pompanın sahada tamir edilip edilemeyeceğine veya fabrikada onarıma gönderilip gönderilmeyeceğine karar vermek için müşteriye yerinde danışmanlık verirken uzmanlıklarından ve deneyimlerinden faydalanırlar.

Vilser Servis

Müşteri odaklı olan firmamız 7 gün 24 saat servis hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmetlerden olan bakım ve onarım hizmetinden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.
İletişim Bilgilerimiz
Telefon
0541 653 65 70
E-Posta
Adres: Şeyhsinan Mah. Derinyol Sok. No: 9 Çorlu/ TEKİRDAĞ

WhatsappWhatsapp