Top

Enerji Çözümleri

Çevreye verdiğimiz bir söz var.

Pompalar, küresel enerji tüketiminin yaklaşık %10'undan sorumludur. Bu hatırı sayılır bir miktar aynı zamanda büyük bir fırsat tasarruf potansiyelidir. Sonuçta, kamusal, ticari ve endüstriyel binalar ve sistemler için işletme maliyetlerinin düşürülmesine başlamanın gerektiği yer tam olarak bu noktadır. Operatörlerin üçte ikisinden fazlası şu anda yalnız bina hizmetleri sektöründe gerekenden daha fazla enerji tüketen pompaları kullanıyorlar. Proaktif değişimin tüm taraflar için avantajları vardır. Enerji ve maliyetlerden tasarruf edildiğinde, binaların ve tesislerin sürdürülebilirlik dengesi iyileşir ve aynı zamanda teknoloji güncel hale getirilir. Bu da donanım arızası riskini önemli ölçüde azaltır ve bakım maliyetlerini de azaltır. Wilo-Enerji Çözümleri sayesinde olası enerji tasarruflarına dikkat çekiyor, gelecek nesiller için sorumluluk alıyor ve iklim değişikliğiyle mücadele ediyoruz. Wilo-Enerji Çözümleri, hala çalışan ancak verimsiz olan pompaları ve pompa sistemlerini proaktif olarak değiştirmek için yüksek verimli Wilo teknolojisini kullanır. Bu da binalarınızdaki ve sistemlerinizdeki pompaların enerji tüketimini %90'a kadar azaltmanıza ve gelecekteki sistem güvenliği, tedarik güvenliği ve hijyen güvenliği gibi ek avantajlardan faydalanabilmenize olanak tanır. Mevcut sistemlerin yeni, yüksek verimli çözümlerle (ürünler, hizmetler, know-how) optimize edilmesi veya değiştirilmesi, işletim maliyetlerinin, işletim güvenilirliğinin ve CO2 emisyonlarının üzerinde de olumlu bir etkiye sahiptir.

Yüksek verimli teknolojilere geçiş konusunda devlet yardımlarının yanı sıra kapsamlı bir destek sunarak istenen seviyede danışmanlık ve analizler sunuyoruz. Biz buna "Pioneering for Your” diyoruz.

Vilser Servis

Müşteri odaklı olan firmamız 7 gün 24 saat servis hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmetlerden olan enerji çözümleri hizmetinden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.
İletişim Bilgilerimiz
Telefon
0541 653 65 70
E-Posta
Adres: Şeyhsinan Mah. Derinyol Sok. No: 9 Çorlu/ TEKİRDAĞ

WhatsappWhatsapp